דו"חות תעבורה משוטר

דו"חות תעבורה משוטר

בישראל ניתנים בכל שנה אלפי דו"חות לא מוצדקים, אם לא יותר. הנהגים בדרך כלל מעדיפים לשלם את הקנס אשר הוטל עליהם ולא להיגרר לבתי משפט בניסיון להוכיח שאינם אשמים. לרוב, הנהגים חוששים כי הם יעמדו בבית המשפט מול השוטר שנתן להם את הדו"ח ובית המשפט יעדיף את גרסתו של השוטר. לצערי, במקרים רבים אכן מדובר בהנחה מדויקת, שכן לפחות לכאורה, לשוטר אין כל אינטרס לתת דו"ח ללא כל הצדקה, בניגוד לנהג, שחושש לשלום רישיון הנהיגה שלו וכספו.

קיבלתם דו"חות תעבורה משוטר? כך כדאי שתפעלו

אם, למרות ששוטר עצר אתכם, אתם בטוחים שלא ביצעתם כל עבירה, עמדו על שלכם, גלו תושייה ואל תתייאשו, כי די בראיה טובה אחת כדי לסייע לכם להוכיח כי הדו"ח שניתן לכם אינו מוצדק.

כל דוח תעבורה משוטר שאתם מקבלים מהמשטרה, אתם יכולים לבחור לשלם או להישפט. לפני שאתם משלמים אני ממליצה בחום להיוועץ עמי, כי במקרים רבים ייתכן ואפשר לבטל את הדו"ח או הנקודות.
הבעיה העיקרית היא בנקודות המתקבלות עם הדו"ח, שהן נרשמות ונצברות. תפקידי הוא לנתח את הראיות ולייצג הלקוח מול התביעה המשטרתית ובית המשפט.

זכרו: דו"חות תעבורה משוטר הם לא גזירה משמיים, והרבה פעמים אפשר לבטל אותם או לפחות להפחית את חומרת הקנס ולבטל או להפחית את מספר הנקודות שהייתם, לכאורה, אמורים לקבל. לכן, אם אתם חושבים שנעשה לכם עוול וקיבלתם דו"ח תעבורה משוטר שאיננו מוצדק – צרו איתי קשר  בהקדם ואסייע ככל שניתן. 

בכל מקרה, הקפידו תמיד לנהוג כחוק וכך תצמצמו את הסיכויים שלכם לפגוש שוטר ולקבל דו"ח. נסיעה טובה! 

דוחות תעבורה משוטר

סיפורו של יואב שקיבל הזמנה לדין בגין מהירות מופרזת והוא היה צפוי לפסילה ארוכה ומרתיעה של רישיונו עד שהגיע לעו"ד תעבורה אביטל טבצ'ניק ותובעת משטרתית בדימוס
דילוג לתוכן