תאונות דרכים

תאונות דרכים

תאונות דרכים הן מצב לא נעים גם מפני שהן מסכנות חיים, גם מפני שהן בדרך כלל גורמות נזק לכלי הרכב וגם מכיוון שהן דורשות הרבה מאוד בירוקרטיה על מנת להגיע למצב שאפשר יהיה להמשיך בשגרת החיים. הייתם מעורבים בתאונת דרכים? ככל הנראה יזמנו אתכם לחקירה משטרתית. מה שתאמרו לשוטר – ישפיע בוודאות על ההחלטה אם להגיש נגדכם כתב אישום או לא.

אודות החובה שלכם במקרים של תאונות דרכים

במעורבות בתאונת דרכים של נזק בלבד קיימת החובה להחליף פרטים. במקרה של תאונות דרכים שבהן  היו נפגעים – יש סבירות גבוהה שתזומנו לחקירה במשטרה.
דעו לכם שעל פי החוק, חובת השוטרים לאפשר לכם להתייעץ עם משרד עו"ד דיני תעבורה לפני החקירה. 

יש משמעות מאוד גדולה למה שתאמרו בחקירה

אם יוגש נגדכם כתב אישום – מה שאמרתם בחקירה ישפיע גם על העונש שתקבלו בבית המשפט, אם יישלל רישיונכם ואם לאו. 

כאשר אדם מעורב בתאונת דרכים, כדאי מאוד שבמקום התאונה יהיה לו את מספר הטלפון שלי בכדי שאספק לו ייעוץ עוד לפני חקירת המשטרה, מהחשש שרישיונו עלול להיפסל כבר במקום התאונה למשך 60 ימים.

במקרים אלו, אני פועלת להחזרת רישיון הנהיגה, מצלמת את התיק ומלווה את הלקוח בכל השלבים: נפגשת עם המשטרה במקומו, מייצגת אותו בבית המשפט ומשיגה לו את העונש המקל המיטבי.

מאחר ותוך כדי שירותי במשטרה עסקתי בכתיבת כתבי האישום מסוג זה, אני יודעת היטב מה ניתן לעשות מוקדם ככל האפשר כדי להשיג את התוצאות הטובות והאפקטיביות ביותר עבור לקוחותיי במקרים של תאונות דרכים.
הסלוגן שלי והקו המנחה על פיו אני פועלת הוא: "המקצועיות שלי היא השקט שלכם".

הייתם מעורבים בתאונת דרכים קטלנית?

בתאונת דרכים עם הרוגים משרדי מספק שירות מיידי ואמין תוך שיתוף פעולה עם צוות מומחים שיספקו לכם חוות דעת מקיפה. מדובר בצוות מקצועי ובעל ניסיון רב של טיפול במקרים של תאונות דרכים מסוג זה. 

אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה מסוג זה, עוד לפני שאתם ניגשים לחקירה במשטרה – התקשרו אליי לקבל עצה טובה.

זכרו: תאונות דרכים הן אמנם לא דבר של מה בכך ויש להן השלכות פיזיות ונפשיות, אולם חשוב מאוד לטפל בכל מקרה לגופו על פי מה שבאמת אירע בזירה
ולא על פי מה שיכול להיות שאירע.

אם חלילה הייתם מעורבים במקרה של תאונת דרכים ואתם צריכים ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים וליווי לאורך כל הדרך –
צרו עמי קשר כמה שיותר מהר ואפעל להעניק לכם סיוע מיידי. 
  
דילוג לתוכן